Dzień Kobiet undefined

"Każda mama jest kobietą,
jest nią też w przedszkolu Pani.
Więc od rana uśmiechnięci,
dziś życzenia im składamy.
Dla nich bukiet kwiatów,
dla nich uśmiech panów
dla nich nasze serca - wszystko dla nich"
Jest taki dzień w roku, w którym szczególną uwagę poświęca się kobietom – to właśnie Dzień Kobiet. Wiedzą o tym również przedszkolaki z Lusławic, a szczególnie męska część naszych najmłodszych i trochę starszych , bo to oni wraz z wychowawczyniami dzieci panią Krystyną Biel, Edytą Olszewską- Kwiek i Moniką Dudzik przygotowali program artystyczny dla Pań z przedszkola, mam i wszystkich koleżanek. Zgromadził on bardzo liczną grupę gości. Panie przybyłe na uroczystość do przedszkola, tego dnia mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo. Wszystkich zaproszonych gości i artystów powitały Panie Edyta i Krysia .Wyzwanie było nie lada, gdyż program artystyczny pt "Prawdziwa historia Adama i Ewy" był jak prawdziwa teatralna sztuka , a Panowie wykazali się iście aktorskim talentem wcielając się w różne role m.in. w role damskie - Ewy. Śmiechu, braw i podziwu nie było końca. Panowała wesoła i miła atmosfera. Po przedstawieniu panowie zatańczyli paniom słynną "Makarenę" a na specjalne życzenie pań, bisowali układem tanecznym do piosenki zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie" ale to "oni tańczyli wówczas dla nich". Wrażenia po występie panów były niesamowite i zapewne na długi czas pozostaną w pamięci widzów. Panowie zadbali o każdy szczegół strojów a także o charakteryzację, której sami byli wykonawcami. Ponadto każda z Pań otrzymała jabłko i przygotowanego przez chłopców kwiatka.
Pani Dyrektor podziękowała artystom, którzy stanęli na wysokości zadania i sprawili, że ten dzień, był w przedszkolu dniem, który upłynął w miłej i przyjemnej atmosferze. Na zakończenie uroczystego Dnia Kobiet zaproszono Panie na słodki poczęstunek i danie gorące dnia, gdzie przy kawie długo jeszcze rozmawiano o znaczeniu i roli kobiet.
Za odwagę i wyraz artystyczny dziękujemy Panom!
W rolach głównych wystąpili:
Narrator – Robert Kotula,
Adam- Jacek Kluzik,
Ewa 1- Łukasz Łach,
Ewa 2- Tadeusz Szafarczyk
Ewa 3- Sławomir Biel
Ewa 4- Tadeusz Malik
Ewa 5- Marek Soból
Ewa 6 – Bogdan Izworski
Wąż - Dawid Żabiński
Diabeł- Paweł Grzegorczyk

Dziękujemy również Państwu Dawidowi i Milenie Żabińskim za pomoc w organizacji.

Opr. Krystyna Biel
Edyta Olszewska-Kwiek