DZIEŃ KOBIET undefined

DZIEŃ KOBIET

8 marca to wyjątkowe święto zarówno dla tych małych kobiet, jak i tych dużych. W naszym przedszkolu to święto również było obchodzone bardzo uroczyście. Chłopcy z pomocą rodziców przygotowali dla swoich Pań kwiatki, a dla koleżanek z grup przedszkolnych skromne upominki oraz słodki poczęstunek. Cały dzień upłynął w bardzo miłej atmosferze, oraz pełny był różnych zabaw, konkursów, śpiewów i wierszyków przygotowanych przez wychowawczynie specjalnie dla małych kobietek. Chłopcy, jak na prawdziwych dżentelmenów przystało, byli tego dnia wyjątkowo uprzejmi, uczynni i sympatyczni.
Wspólne przeżywanie takich wyjątkowych chwil daje wszystkim wiele radości oraz jest doskonałą okazją kształtowania u dzieci umiejętności składania życzeń oraz nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.
Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia i upominki.

13.03.2015
Magdalena Wylotek