Dzień Kobiet undefined
Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

8- ego marca w przedszkolu wszystkie Małe Damy obchodziły swoje święto. Przedszkolni dżentelmeni Franek, Eryk oraz Mateusz stanęli na wysokości zadania i złożyli gorące życzenia swoim koleżankom. Nie zabrakło też symbolicznego upominku - własnoręcznie przygotowanych tulipanów przez chłopców.
Następnie po wręczeniu tulipanów naszym Małym Paniom nadszedł czas na złożenie życzeń Paniom pracującym w szkole. Nasi przedszkolni Mali Dżentelmeni mimo ogromnej tremy spisali się na medal - pokonali początkowy wstyd i pięknie złożyli życzenia Paniom Nauczycielkom. Odważni wręczyli tulipany.

Pięknym Kobietom, Kochanym Mamom, z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć życzenia: przede wszystkim zadowolenia z siebie, aby uśmiech gościł na Waszych twarzach jak najczęściej, aby Każda z Pań odnajdywała w bliskich i otaczających ją osobach siłę i piękno stworzenia, a w codziennych chwilach - powody do radości i szczęścia. To przecież dla Was jest ten pierwszy promień zbliżającej się wiosny:) Aby marzenia wszystkich Pań się spełniały - zarówno te malutkie jak i większe, a każdy kolejny dzień był dla Was Dniem Kobiet. Pamiętajcie, że jesteście iskierką w życiu swoich bliskich i blaskiem słoneczka na niebie w oczach waszych dzieci.

DROGIE PANIE
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!