Dzień Kobiet w Przedszkolu  undefined

Dzień Kobiet w Przedszkolu

Święto wszystkich pań przypadające na dzień 8 marca, w Naszym Przedszkolu każdego roku obchodzone jest bardzo uroczyście gdyż Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, więc w związku z tym pięknym świętem nasze kochane przedszkolaki od samego rana zaprosiły wszystkie Panie pracujące w przedszkolu na wspaniały program artystyczny ku czci płci pięknej. Dzieci śpiewały piosenki , recytowały wiersze. Chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim paniom kolorowe kwiatki. Dziewczynki były bardzo dumne, że mają tak wspaniałych Dżentelmenów w przedszkolu. Święto Kobiet które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom ( i tym dużym i tym mniejszym) za piękne życzenia.
Pani Ani Ogiejko-Biczysko dodatkowo przedszkolaki złożyły życzenia z okazji Dania Logopedy, który był 6 marca.
08.03.2016
Arleta Gorzelana