"Dzień Kota" w naszym przedszkolu undefined
Dzień Kota

"Dzień Kota" w naszym przedszkolu

Dnia 21 lutego br. dzieci z naszego przedszkola obchodziły nietypowe święto - "Święto Kota". Z tej okazji dzieci z grupy "Wróbelki" wraz z panią Karoliną zaprosiły pozostałych przedszkolaków do wspólnych kocich zabaw.
Wszystkie dzieci za sprawą wspaniałych strojów zamieniły się tego dnia w słodkie kociaki. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania o kotach, "kocich" piosnek w wykonaniu "Wróbelków", tańczyły przy muzyce a także oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka.
Brały również udział w konkursach takich jak "Zwijanie kłębka wełny", "Picie mleka" oraz zabawie "Z jakiej bajki ten kot uciekł?".
Ten dzień był dla wszystkich pełen wrażeń, dzieci wspaniale się bawiły i długo będą miały go w pamięci.
Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów.
01.03.2020
Karolina Wydmuch