Dzień Logopedy :)  undefined
Dzień Logopedy

Dzień Logopedy :)

6 marca to Europejski Dzień Logopedy, który obchodzony jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Podkreślenie znaczenia tego święta jest niezwykle istotne na etapie edukacji przedszkolnej, gdyż w okresie tym rola logopedy jest szczególnie ważna.
W naszym przedszkolu też od kilku lat staramy się by nasza Pani Ania - logopedka, która w każdy piątek usprawnia narządy artykulacyjne (poprzez wykonywanie ćwiczeń języka, warg i podniebienia, która utrwala prawidłowe nawyki oddechowe oraz rozwija słuch fonemowy wśród naszych przedszkolaków, które potrzebują terapii logopedycznej) wiedziała jak ją kochamy, szanujemy i cieszymy się, że od kilku lat jest z nami.
Jako, iż dziś 8 marca złożyliśmy pani Ani podwójne życzenia spóźnione z okazji Dnia Logopedy i z okazji Dnia Kobiet.
08.03.2019
Arleta Gorzelana