Dzień Mamusi i Tatusia u "Jagódek" :) undefined
Dzień Matki

Dzień Mamusi i Tatusia u "Jagódek" :)

Dzień Mamusi i Tatusia u "Jagódek"
w Miejskim Przedszkolu Nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach.

24 maja 2012 r. grupa "Jagódek" obchodziła wspaniałą uroczystość Dnia Mamy i Taty. "Jagódki" znakomicie wcieliły się w role ulubionych bohaterów bajkowych życząc WSZYSTKIEGO DOBREGO. A wszystko po to, by zaprezentować swoje umiejętności artystyczne a przede wszystkim, by pokazać, że to właśnie Rodzice są najważniejszymi Osobami na świecie. Pełne wdzięczności dzieci obdarowały kochanych Rodziców: koralami, krawatami, a cała uroczystość została zakończona podniosłą chwilą. Każdej Mamusi nadano – Certyfikat Super Mamy, każdemu Tatusiowi nadano– Certyfikat Super Taty. Oba honorowe tytuły zostały przyznane dożywotnio :)
Rodzicom i Przedszkolakom bardzo dziękujemy za wyjątkowe chwile, a przede wszystkim za dobre słowo i uśmiech każdego dnia :).
Z najlepszymi życzeniami i pozdrowieniami
pani Agnieszka i pani Monika.
27.05.2012
Agnieszka Kubiczek