Dzień Mamy! undefined
Dzień Matki

Dzień Mamy!

Jak co roku 3 czerwca wszystkie przedszkolaki zaprosiły swoje mamy do przedszkola.Dzieci przygotowały dla swoich mam program artystyczny. Przedszkolaki ubrane w stroje pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. Grupa maluszków wystąpiła z przedstawieniem " O grymaśnej stokrotce", a starszaki zaprezentowały swoim mamom "Królewne Śnieżke i siedmiu krasnoludków".
W wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale odgrywały swoje role. Niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy.
Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim mamom prezenty i laurki. Następnie po części oficjalnej nastąpił czas na słodki poczęstunek.

17.06.2014
Ewelina Kaprak