DZIEŃ MAMY I TATY undefined

DZIEŃ MAMY I TATY

W dniu 6 czerwca w Ośrodku Kultury w Ropicy Polskiej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Mamy i Taty, Wspaniałymi gośćmi byli Rodzice, dla których przedszkolaki przygotowały pod kierunkiem swoich wychowawców piękną niespodziankę- wyjątkowe artystyczne występy.
Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę oraz trud włożony w ich wychowanie. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez.
Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech.
Uwieńczeniem uroczystości były wspólne rodzinne zdjęcia oraz słodki poczęstunek, na który zostali zaproszeni nasi goście. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno Rodziców jak i dzieci.

Edyta Klimek
19.06.2018