DZIEŃ MAMY I TATY undefined
Dzień Matki

DZIEŃ MAMY I TATY

Jest już tradycją, że Przedszkole w Gręzówce pamięta o rodzicach i co roku dzieci przygotowują pod czujnym okiem wychowawców spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty.
Tak było i w tym roku. W dniu 31 maja 2016r. przedszkolaki ze wszystkich grup zaprosiły swoich rodziców do przedszkola, aby złożyć im serdeczne życzenia i zaprezentować montaż słowno-muzyczny. Zaprosiliśmy wszystkich gości na wspólny, słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodne mamy naszych przedszkolaków.
Mali artyści dali z siebie wszystko. Pełni zaangażowania recytowali wiersze i śpiewali piosenki o mamie i tacie, wyrażając w ten sposób uczucia przywiązania, miłości, szacunku, a także wdzięczność za trud wychowania. Na twarzach dumnych rodziców dało się zauważyć uśmiech, a czasem nawet łzy wzruszenia. W trakcie przedstawienia rodzice gromkimi oklaskami dziękowali przedszkolakom za udany występ. Przedszkolaki na zakończenie uroczystości zaśpiewały swoim rodzicom "Sto lat". Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni przez wychowawczynie na tort.
Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości.
Był to bardzo udany, miły i wesoły dzień.

Opracowała:
Elżbieta Mariuszyc