Dzień Mamy i Taty (29.05.2018) undefined

Dzień Mamy i Taty (29.05.2018)

Coroczne święto z okazji Dnia Mamy i Taty miało miejsce we wtorek 29 maja 2018r. Spotkanie przygotowały wszystkie dzieci uczęszczające do szkoły. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty śpiewając piosenki oraz recytując wiersze związane z uroczystością. Wszystko dla swoich rodziców. Podziękowań, braw i pochwał tego dnia nie brakowało. Na koniec dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie zrobione laurki. Dzień Mamy to wyjątkowe święto, które mamy z nas zna i szanuje. Szczególnie dbają o nie wychowawcy, nauczyciele dzieci, ci którym zależy na edukowaniu najmłodszych. Wychowawcy znajdą rolę mamy w życiu dziecka i wiedzą, że mądra miłość rodzicielska daje gwarancję tego, aby dzieci były zdrowe, radosne, życzliwe i otwarte na innych.
Ewelina Zambrowska