Dzień Mamy i Taty u "Puchatków" undefined

Dzień Mamy i Taty u "Puchatków"

22 czerwca w gr. "Puchatki" odbyła się niezwykła uroczystość - Dzień Mamy i Taty. Dzieci z ogromnym zaangażowanie przygotowywały się do tego dnia co dało się zauważyć podczas części artystycznej. Dzieci z dumą i radością recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły a wszystko to dla kochanych Rodziców. Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły swoim najbliższym przygotowane upominki po czym wszyscy udali się do ogrodu przedszkolnego, gdzie czekał pyszny poczęstunek. Za trud przygotowania części artystycznej dzieci otrzymały baloniki z helem. Szczęśliwe i uśmiechnięte buzie dzieci i rodziców świadczą, że impreza była bardzo udana.

Bardzo dziękuję Rodzicom za obecność, pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz dekoracji.
01.08.2018
Aneta Strzeszewska