Dzień Mamy i Taty w grupie Tygrysków, Tygryski, 28.05.2013 undefined
Dzień Matki

Dzień Mamy i Taty w grupie Tygrysków, Tygryski, 28.05.2013

28 maja br w grupie Tygrysów odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci wraz z Nauczycielkami przygotowały przedstawienie muzyczno-teatralne pt. "Przyszła wiosna" autorstwa Elżbiety Kaczmarskiej, z muzyką M.M.Kluza. Po przedstawieniu dzieci zaprezentowały piosenki związane z uroczystością i również śpiewająco podziękowały Rodzicom za miłość, jaką mają dla nich na co dzień. Wręczając upominki – naszyjnik dla Mami i muszkę dla Taty – zapewniły o swoim głębokim uczuciu i mocno uściskały swoich Kochanych Rodziców.

Kinga Kurczek
05.06.2013