Dzień Mamy i Taty w "Słoneczkach" undefined
Trzech Króli

Dzień Mamy i Taty w "Słoneczkach"

W czwartek 28 maja 2015r., w grupie dzieci 5 – letnich ("Słoneczka") miała miejsce niezwykła uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, na który bardzo licznie przybyli rodzice naszych wychowanków. Dzieci długo przygotowywały się pod okiem swoich Pań, by ta wizyta była pełna radości i wzruszeń. Przedszkolaki zaprezentowały bogaty program artystyczny w formie: przedstawienia pt:. "Śpiąca Królewna", piosenek, wierszy. Występy wypadły znakomicie. Goście byli pod wrażeniem umiejętności swoich pociech. Zwieńczeniem uroczystości były gorące życzenia, tradycyjne "Sto lat", upominki oraz słodki poczęstunek dla Kochanych Rodziców.
Wychowawczynie grupy dziękują Rodzicom, za tak liczne przybycie, poświęcony czas, zaangażowanie w pomoc w przygotowaniu uroczystości, a nade wszystko za miłą i przyjazną atmosferę. Serdecznie dziękujemy.
31.05.2015
Karolina Lemiesz