Dzień Mamy  w grupie Biedronek undefined

Dzień Mamy w grupie Biedronek

W środę 28.05.2014 r. dzieci z Przedszkola nr 1 w Wieruszowie z grupy Biedronek zaprosiły swoje mamusie na uroczystą akademię z okazji Święta Mamy. Uroczystość otwarł dyrektor Krzysztof Bezen. Następnie wychowankowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne przed swoimi mamami, które nie szczędziły braw dla swoich pociech. Były też własnoręcznie wykonane upominki, czerwone róże i całusy z życzeniami dla tych jedynych i najważniejszych osób. Z pewnością były to niezapomniane chwile wzruszeń zarówno dla mam jak i dla dzieci. Chcemy podziękować pani Aleksandrowicz i pani Królik za upieczenie ciasta na tę okazję, a pani Tyca za słodkości dla dzieci. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej. Wychowawczynie: K. Gaj, J. Stanek.
29.05.2014
Kamila Gaj