Dzień Matki w Samorządowym Przedszkolu w Wyszkowie 23.05.2018 undefined
Dzień Matki

Dzień Matki w Samorządowym Przedszkolu w Wyszkowie 23.05.2018

Mama to wielkie słowo, które jest synonimem miłości, dobra i szczęścia. Mama to pierwsze słowo każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem.

Z tej właśnie okazji 23 maja 2018 roku w samorządowym Przedszkolu w Wyszkowie, odbyła się nasza uroczystość.

Dzieci przedstawiły swoim rodzicom inscenizację związaną tematycznie z obchodzonym świętem- zamieniły się rolami i byli mamusiami i tatusiami. i zaprezentowały się też w formie inscenizacji i tanecznej, po czym odśpiewały dla rodziców piosenki pt. "Czy to jest pałac, czy mała chata", "Moja mama wszystko wie" i inne utwory, a następnie zaprosiły mamy do wspólnego tańca przy piosence: " Mamo Ty jesteś moim powietrzem", która była bardzo wzruszająca, po niej złożyły życzenia i wręczyły wcześniej przygotowane z paniami upominki – własnoręcznie kolorowane, projektowane obrazki na torbach na zakupy. Podczas wręczania upominków zarówno dzieciom jak i mamom uśmiech nie schodził z ust, a zaraz po tym odbył się poczęstunek w miłej i rodzinnej atmosferze na placu przedszkolnym w altance.

27.05.2018
Iwona Żukowska