Dzień Misia w grupie V undefined

Dzień Misia w grupie V

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!" Ten dzień 6-latki zaczęły od przywitania i przedstawienia misiów dzieci, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, ćwiczyliśmy z naszymi przyjaciółmi, z zaciekawieniem oglądaliśmy prezentację multimedialną o historii pluszowego misia ,życiu niedźwiedzi oraz znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Wykonaliśmy pracę plastyczną- misia z płyty CD. Wielką frajdę sprawiło 6-latkom pozowanie do fotobudki przygotowanej specjalnie na tą okazję. Z okazji święta wszystkie dzieci otrzymały słodką niespodziankę- misie Haribo. Po dniu pełnym wrażeń misie wraz ze swoimi właścicielami wrócili do domów, by znowu przytulić się przed zaśnięciem.

Zapraszamy do fotorelacji na portalu społecznościowym Facebook.

* M. Szankowska
Filomena Bireta