DZIEŃ OTWARTY undefined

DZIEŃ OTWARTY

W dniu 8 czerwca na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Ropicy Polskiej odbył się "Dzień Otwarty". Podczas tego dnia dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola, w towarzystwie rodziców mogły zapoznać się z pracującymi paniami, wyglądem i wyposażeniem sal oraz placu zabaw. Na przyszłych przedszkolaków czekało wiele atrakcji.
Pod kierunkiem animatorek dzieci brały udział w ciekawych zabawach z wykorzystaniem balonów oraz szarf animacyjnych. Wspaniałą atrakcją była także wizyta dużej maskotki misia. Dzieci z wielką radością korzystały także z dmuchanej zjeżdżalni.
Przyszli wychowankowie chętnie i aktywnie włączali się do zabaw. Podczas swobodnych zabaw mieli okazję poznać swoich rówieśników, mogli również oswoić się z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić.
Był to dzień wesoły, kolorowy i pełen wrażeń.
Bardzo dziękujemy wszystkim przyszłym przedszkolakom za przyjęcie zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców i dziadków - był to mile spędzony czas :)
19.06.2018
Edyta Klimek