DZIEŃ OTWARTY undefined

DZIEŃ OTWARTY

19 marca br. odbył się Dzień otwarty. Z tej okazji odwiedziło nas wielu przyszłych przedszkolaków wraz z rodzicami. Gości powitała Pani Dyrektor, następnie naucz. Anna Gieszczyk przedstawiła ofertę i koncepcję pracy naszej placówki. Pani Joanna Cyba poprowadziła prezentację poszczególnych grup. Grupa Motylków przedstawiła inscenizację ,,Powitania wiosny' 'i zaśpiewała piosenkę ,, Maszeruje wiosna'' . Gr. Żabek wystąpiła z piosenką ,,Żabi koncert'', Gr. Wiewiórek zaprezentowała taniec ,,Wiewióreczka mała' 'Jagódki zaśpiewały i zatańczyły ,,Wiosenny marsz'', Smerfy wykonały ,,Komputerową polkę''. Grupa Krasnoludków zaprezentowała się w tańcu do utworu ,,Walc kwiatów''P. Czajkowskiego; występy zakończyła Grupa Jabłuszek układem tanecznym do muzyki Marsz Radeckiego.
Następnie goście mieli okazję obejrzeć przedszkole, wziąć udział w zabawie z przedszkolakami w salach. Wielu przyszłych przedszkolaków chciało pozostać dłużej, mamy nadzieję ,że chętnie wrócą do nas we wrześniu. Do miłego zobaczenia
20.03.2015
Anna Gieszczyk