Dzień Otwarty w  Naszym Przedszkolu undefined

Dzień Otwarty w Naszym Przedszkolu

8 marca nasze przedszkole mogły odwiedzić wszystkie Smyki wraz ze swoimi rodzicami, którzy pragną zapisać je do przedszkola. Nasi Goście mieli możliwość dokładnie zwiedzić całe przedszkole, przekonać się o bezpieczeństwie, wygodzie
i komforcie jaki zapewniamy naszym Smykom. Mieliśmy przyjemność przedstawić się wszystkim młodszym i starszym Gościom, a co najważniejsze poznać się lepiej podczas wspólnych zabaw i zajęć. Przekonaliśmy się, że naszym Smykom nie brakuje fantazji
i energii do wspólnego poznawania świata przez gry i zabawy w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Wspólne rozmowy z Rodzicami pomogły nam lepiej poznać indywidualne potrzeby naszych Smyków oraz dały nam możliwość odpowiedzieć na wszystkie pytania naszych gości, dotyczące współpracy w wychowaniu i opiece nad naszymi pociechami. Każdy z naszych małych Gości, na koniec sympatycznego spotkania dostał do łapki balonika i pyszne jabłuszko.
Na pamiątkę tych miłych, wspólnie spędzonych chwil, Dzieci zostawiły nam piękne rozpromienione ich imionami słońce, które zdobi nasze przedszkole. Było nam bardzo miło poznać wszystkie Dzieci i Rodziców, a miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w naszej pamięci.

Trzymamy kciuki za wyniki rekrutacji!
Do zobaczenia!
27.03.2014