Dzień otwartych sal undefined

Dzień otwartych sal

Już od kilku lat na początku czerwca organizujemy w przedszkolu "Dzień otwartych sal". Dnia 06.06.2018r. po śniadaniu dzieci miały możliwość korzystania z różnych atrakcji przygotowanych przez Panie na poszczególnych salach. W "Skrzatach" były gry edukacyjne. Dzięki tablicy interaktywnej w zabawie jednocześnie mogła brać udział większa grupa dzieci. Grupa "Słoneczek"zmieniła się w Garderobę, z której chętnie korzystały zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Na sali "Motylków" dzieci rozwiązywały różne zagadki rysunkowe. Pani Danusia ze "Smoków" zaprosiła wszystkich do zabawy z robotem, który wykonywał zaprogramowane przez dzieci zadania. W grupie "Misiów" można było stworzyć prace plastyczne przedstawiające różne krajobrazy. Pani Kasia zaprosiła całe przedszkole "w podróż po Europie". Tym razem "zwiedzaliśmy" Hiszpanię. W przedszkolnym jadłospisie znalazły się potrawy charakterystyczne dla tego regionu Europy m.in. Paella i Gazpacho. Niespodziankom nie było końca. Dzieci, które zostały laureatami konkursu "Piosenka o mamie" tj: Zespół "Skrzaty", Matylda Harbo, Ignaś Mellibruda, Marlenka Bajek i Amelka Lew otrzymały nagrody książkowe. Małym artystom jeszcze raz gratulujemy.
Krystyna Starońska