Dzień Patrona w naszej szkole undefined

Dzień Patrona w naszej szkole

7 maja odbyły się obchody Dnia Patrona naszej szkoły – Władysława Stanisława Reymonta. W uroczystości tej wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele, zaproszeni goście a także przedszkolaki. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, panie z klubu Seniora "Wrzos" śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Starsze koleżanki i koledzy pochwalili się przed publicznością umiejętnościami karate. Nasze przedszkolaki już wcześniej wzięły udział w konkursie plastycznym "Wiosna z Reymontem". Wśród wielu prac na wystawie w holu szkoły pojawiły się również te, wykonane przez dzieci z naszej grupy 5-6 latków: Gabrysię Czerwińską, Oliwię Piękniewską i Dominika Rewers.
Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w uroczystości, która dostarczyła nam wielu wspaniałych wrażeń.
Dziękuję rodzicom za przygotowanie pysznych ciast, pani Magdzie Czerwińskiej
i pani Małgorzacie Koseckiej. Pani Barbara Dziuba i pani Anna Nowak w tym dniu pełniły rolę osób wspierających, za co bardzo dziękuję.

Red. A. Przepiórkowska
08.05.2014