DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA undefined
Dzień Oszczędzania Energii

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole w Baczkowie. "Przybyły"ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 23.11.2017r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, uczestniczyły w konkursie szybkiego zlizywania misiowego przysmaku...czyli miodu oraz opowiadały o bajkach z misiem w roli głównej. Na koniec zrobiły z tekturowego talerzyka wspaniałego misia.
Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.
25.11.2017
Anna Kukla