Dzień Pluszowego Misia undefined
Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

W minionym tygodniu grupa "Wesołych nutek" obchodziła Dzień pluszowego misia. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje najukochańsze maskotki i razem z nimi przy piosence "Jadą,jadą misie" wyruszyły na urodzinki pluszowego przyjaciela. Dzieci dowiedziały się trochę więcej o historii powstania misia: już od ponad stu lat towarzyszy on dzieciom na całym świecie, dodaje im otuchy, pociesza, łagodzi lęk przed samotnością. Był także czas na przedstawienie swoich pluszaków i wspólne zabawy. Wykonaliśmy także słodki poczęstunek dla misiów i pracę plastyczną "Materiałowy miś". Na koniec zajęć dzieci wykonały swoim misiom masażyki, a potem mogły się nimi bawić przez cały dzień. Dzieciom chyba spodobał się ten wyjątkowo dzień, o czym świadczą ich uśmiechnięte buzie.
Paulina Piecuch