DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA undefined

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 28 listopada 2017 roku dzieci z grup "Stokrotki" i "Muchomorki" obchodziły "Dzień Pluszowego Misia". Dzieci z grupy starszej z tej okazji otrzymały piękne opaski z wizerunkiem misia, które wcześniej przygotowały panie opiekunki. Natomiast dzieci z grupy młodszej kolorowały kredkami kontury misia z pomocą opiekunek.
Tego dnia każde dziecko przyniosło ze sobą do żłobka swojego ulubionego pluszaka.
Z okazji "Dnia Pluszowego Misia" w dniu 13 listopada odwiedziła nas pani Elżbieta Żłobińska z Biblioteki Pedagogicznej w Wieruszowie. Pani Ela przeczytała dzieciom bajkę pt: "Miś Zbyś", pokazała misia Zbysia i opowiedziała jego historię.
Wszystkie dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały krótkiej, ale ciekawej opowieści o Misiu Zbysiu.

"Mały i puchaty, cztery łapki ma,
oczka duże, nosek mały,
Czy go może znasz?
To nasz miś, bohater z bajki,