Dzień Pluszowego Misia undefined

Małe, duże, kolorowe, mięciutkie, wesołe..

24 listopada nasze przedszkole opanowały pluszowe Misie - przybyły one wraz z właścicielami, aby obchodzić swoje urodziny tj. Dzień Pluszowego Misia.

Zaraz po śniadaniu wszystkie dzieci zebrały się na jednej sali, gdzie odbyła się prezentacja multimedialna na temat historii powstania pluszowego misia. Następnie wspólnie z pluszakami bawiliśmy się do muzyki. Atrakcją również było oglądanie starych bajek takich jak: "Miś Colargol", "Miś Paddington", "Miś Uszatek". Następnie nadszedł czas na popularną i lubianą zabawę "Stary niedźwiedź" oraz Quiz z nagrodami. Na zakończenie każdy miał okazję do zrobienia sobie zdjęcia ze swoim pluszakiem w "Fotobudce".

Ten dzień był pełen wrażeń, uśmiechu i radości.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w wykonaniu wraz z dziećmi prac plastycznych przedstawiających Misie, które stały się ozdobą korytarzy!

Anna Gutter