Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

23 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy przedszkolak przyniósł z domu swego pluszowego przyjaciela, który przez cały dzień był bohaterem. Panie zorganizowały wiele misiowych atrakcji: poznaliśmy historię pluszowego misia, słuchaliśmy misiowych piosenek pląsając przy tym z przyjaciółmi. Odbyła się też gimnastyka, do której zaprosiliśmy wszystkie pluszaki, robiliśmy misiową pracę plastyczną, międzyczasie posilaliśmy się smakołykami - Misiami Lubisiami. Po obiedzie Pani Dyrektor wszystkim dzieciom przeczytała bajkę, której bohaterem był oczywiście miś, wszystkim znany Kubuś Puchatek. Dużą atrakcją okazała się misiowa fotobudka – każde dziecko, które obecne było w ten dzień w przedszkolu ma pamiątkę w postaci zdjęcia. Już dziś wiemy, że za rok także uczcimy dzień naszych pluszowych przyjaciół.
Agnieszka Kozioł