Dzień Pluszowego Misia undefined
Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

26 listopada dzieci obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia na maluchy czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

Każdy przedszkolak z uśmiechem na twarzy przekraczał próg przedszkola dzierżąc w rączce ulubionego pluszaka. Z dumą opowiadały o swoim misiu, jak on ma na imię oraz jak długo już miś mu towarzyszy.

Ten dzień był bardzo radosny i "misiowy" – zabawy z misiami odbywały się w rytm piosenek o misiach, rysowano i kolorowano postacie misiów, a bohaterami czytanych w tym dniu bajek były oczywiście... misie.

Były także konkursy, m.in. kto szybciej zje miód z talerzyka bez użycia rączek a także wybory największej i najmniejszej maskotki.

Całość zwieńczyło przyznanie dzieciom tytułu "Przyjaciela prawdziwego Misia Pluszowego" oraz wręczenie dyplomów.
09.12.2012
Izabela Mielniczek