DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE STARSZAKÓW undefined

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE STARSZAKÓW

We wtorek, 25 listopada, starszacy wrócili po śniadaniu do swojej sali. W kąciku obok Misia Wędrownika i swoich maskotek zobaczyli jeszcze jednego, dużego, brązowego misia, który nagle wstał i przywitał się z nimi. Po powitaniu każdy starszak przedstawił misiowi oraz kolegom i koleżankom przyniesioną do przedszkola ukochaną maskotkę. Potem dzieci znów odłożyły maskotki do kącika, zaś same rozpoczęły zabawę przy piosenkach o misiach. Były również konkursy, w których każdy chętny przedszkolak miał szansę wygrać cukierka. Dzieci wysłuchały również wiersza Cz. Janczarskiego "Naprawiamy misia". Na koniec miś wręczył maskotkom pamiątkowe medale, zaś dzieci zaprosił na pyszny czekoladowy tort do stolików.
25.11.2014
Żaneta Klimek