Dzień Pluszowego Misia w Jedyneczce undefined

Dzień Pluszowego Misia w Jedyneczce

Dzieci z Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr1 w Wieruszowie w piątek 24.11.2017r. obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Miś to wierny towarzysz dzieciństwa. Powiernik sekretów, pocieszyciel... I ma swoje święto - 25 listopada - od 2002 roku obchodzone na całym świecie.
Wszystkie dzieci przedszkolne zostały zaproszone do grupy "Misiów" na małą "imprezkę". Na wstępie dzieci zostały powitane przez mamę misia i małe misiaczki - piosenką i wierszem. Obejrzały prezentację multimedialną przygotowaną przez Panią Elę na temat produkcji tego co misie lubią najbardziej, czyli miodu. Wszystkie dzieci spróbowały tego specjału. Następnie wysłuchały fragmentu książki pt. "Kubuś Puchatek" A.A. Milne w wykonaniu Misia - Pani Kamili i Krzysia - Pani Eli. A potem były tańce i zabawa z przytulankami.
Edyta Winkowska