Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu undefined

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

Z okazji święta Pluszowego Misia 25 listopada do przedszkola przyszły nasze ukochane przytulanki. W czasie zajęć wybieraliśmy największego i najmniejszego misia, rozwiązywaliśmy zagadki o misiach, układaliśmy z puzzli misiowych bohaterów kreskówek. Nie obyło się oczywiście bez wyjadania ulubionego przysmaku misiów czyli miodku.Mmm… Pycha! Były tańce, piosenki i zabawy ruchowe z misiami i o misiach. Wspólnie z kolegami z innych grup, udało się nam zrobić pamiątkowe zdjęcie oczywiście z misiami w roli głównej.
W grupie I dzieci zaprosiły do wspólnej zabawy swoje maskotki. Kiedy Misie troszeczkę się zmęczyły , dzieci ułożyły je na leżaczku i zaśpiewały kołysankę "Pora na dobranoc...." , ale Misie wcale nie chciały spać , ponieważ Kacperek miał urodziny !
Zobaczcie sami ..........
Dziękujemy wszystkim kudłatym przyjaciołom za tak liczne przybycie w tym dniu.
Dzieci z Przedszkola nr 125
03.12.2013