Dzień Pluszowego Misia z MBP w Czchowie undefined

Dzień Pluszowego Misia z MBP w Czchowie

Jak co roku późną jesienią dzieci z przedszkola w Czchowie zostają zaproszone przez MBP do wspólnych obchodów Dnia Pluszowego Misia. Także i w tym roku grupa Zajączków udała się wspaniałym pochodem do nowej siedziby placówki. Dzieci od razu poczuły się jak u siebie w domu i ochoczo pobiegły do regałów z książkami. Na szczęście panie bibliotekarki w porę zaprosiły przedszkolaków do wysłuchania bajeczki o misiu, który chciał iść do przedszkola. Dzieci słuchały zaciekawione. Na zakończenie spotkania panie zaprosiły małych słuchaczy do udziału wraz z rodzicami w ogólnopolskim projekcie Mała Książka Wielki Człowiek. Po otrzymaniu słodkich upominków z jeszcze słodszymi wspomnieniami i wypożyczoną książką wróciliśmy do przedszkola.
15.12.2019
Aleksandra Ryba