Dzień Przedszkolaka undefined

Dzień Przedszkolaka

Historia Dnia Przedszkolaka zaczęła się w 2009 roku w Łodzi z inicjatywy Anny Nogackiej dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr. 39 w Łodzi. W 2012 roku akcję poszerzono i zorganizowano Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
13 września 2013 zastała przyjęta uchwała o ustanowieniu 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.
W naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka obchodzimy po raz trzeci. Tegoroczny popsuła nam pogoda, wszystkie atrakcje dla dzieci przygotowałyśmy w przedszkolu.
Panie zadbały, o to aby zajęcia w tym dniu były atrakcyjne i wywołały mnóstwo uśmiechu na buziach naszych milusińskich.
Przypomniano dzieciom ich prawa i obowiązki- kodeks Dobrego Zachowania. Były również zabawy i gry dla dzieci, słodki poczęstunek.
Nie zabrakło uśmiechu i radości, było wesoło i kolorowo, wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale.
20.09.2017
Nauczycielka przedszkola