Dzień Przedszkolaka undefined

Dzień Przedszkolaka

Dnia 20.09.2018r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Dzień przedszkolaka". Tuż po śniadaniu odbył się barwny korowód z balonikami na boisko piłkarskie, gdzie Panie wychowawczynie zorganizowały wiele ciekawych zabaw i konkurencji sportowych. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły się zabawy z chustą animacyjną, zabawy kołowe ze śpiewem, wyścigi z piłeczką oraz skoki do hula-hop. W tak wyjątkowe święto nie mogło zabraknąć również słodkiego poczęstunku, który dodatkowo umilił dzieciom celebrowanie tej wyjątkowej okazji. Pogoda tego dnia obdarowała nas piękną słoneczną aurą, przez co wszystkie przedszkolaki mogły bawić się wesoło na świeżym powietrzu i czerpać radość z bycia przedszkolakiem. Na zakończenie każdy uczestnik obchodów dnia przedszkolaka otrzymał pieska wykonanego z balonika.
22.09.2018
Gabriela Mrozek