Dzień Przedszkolaka undefined
Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

W poniedziałek w Naszym Przedszkolu mieliśmy świetną zabawę - otóż wspólnie z Naszą Panią świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka :)

Było suuuuper - Tańczyliśmy, bawiliśmy się balonami, mieliśmy zawody sportowe, skakaliśmy po kałużach w kaloszach, w płaszczu przeciwdeszczowym i z parasolem, a nawet zrobiliśmy sobie foto budkę - i tu już pełna dowolność - przebieraliśmy się, zakładaliśmy różne stroje i fryzury, dostawialiśmy sobie różne elementy do twarzy i ubioru, a nawet prezentowaliśmy się na forum grupy jak na modelowym wybiegu :)

Ten dzień był niesamowity, pełen wrażeń i pozytywnej energii. Dziękujemy Naszej Pani To bardzo ważny dzień dla każdego dziecka - pokazuje Nam, jak ważni i potrzebni jesteśmy i jak wesoło jest bawić się razem z Nami :)

;) TO był Wspaniały Dzień - NASZ DZIEŃ!!! :)
27.09.2020
Hanna Pietraszko