Dzień Przedszkolaka undefined
Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

21 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Niemal cały dzień był uwieńczony zabawami, w których dzieci brały aktywny udział. Odbyła się również pogadanka na temat Dnia Przedszkolaka oraz ulubionych zabaw dzieci. Nie zabrakło również słodkości i smacznego ciasta upieczonego przez mamę Szymka. Na zakończenie dnia do grupy młodszej przybyli rodzice. Przedszkolaki pięknie zaprezentowały się podczas występu, którego zwieńczeniem było otrzymanie orderów przedszkolaka. Dzieci wraz z rodzicami zrobiły balonowe stworki oraz bawiły się bańkami mydlanymi. Dzień Przedszkolaka miał na celu między innymi dostarczenie dzieciom okazji do wesołej zabawy, świętowania i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Zapraszamy do galerii zdjęć.
26.09.2015
Selwana Szołek