Dzień Przedszkolaka  undefined

Dzień Przedszkolaka

"Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolak"
Od samego rana wesoło i gwarnie w przedszkolu. Dzieci podekscytowane, bo dziś to był ich dzień. Przedszkolaki otrzymały mnóstwo życzeń i upominków: od wszystkich mam i tatusiów prze ręce przedstawicieli Rady Rodziców, oczywiście od wszystkich cioć przedszkolnych. Z życzeniami od naszych władz miejsko- gminnych przybyła również pani Kierownik Oświaty Magdalena Elwertowska. Dzieci otrzymały piękny dyplom i medale "Przedszkolak na medal z Miasta i Gminy Skępe" Panie animatorki malowały dzieciom twarze. Oczywiście był jeszcze przepyszny tort, dzieci czekały na niego od samego rana. To był dzień pełen radości i zabawy. Wszystkim , którzy przyłączyli się do wspólnego świętowania Dnia Przedszkolaka ,w naszym imieniu a przede wszystkim dzieci, serdecznie dziękujemy.
Bożena Grębocka