Dzień Przedszkolaka 2019 undefined

Dzień Przedszkolaka 2019

Dzień Przedszkolaka obchodzimy 29 września. W tym dniu wspólnie z dziećmi z oddziału II w szczególny sposób świętowali to, że są przedszkolakami oraz przypomnieliśmy o roli przedszkola w ich rozwoju i zdobywaniu konkretnych umiejętności. Święto jest też dobrą okazją do tego, by zwrócić uwagę innych osób i instytucji na potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym oraz na konieczność upowszechniania edukacji przedszkolnej. Przedszkolaki zaczęły najpierw od wspólnego dekorowania sali następnie podały się swobodnym zabawom do muzyki rozrywkowej. Nie zabrakło również ulubionego przez dzieci tańca z balonami. Następnie dzieci uczestniczyły w różnych konkurencjach. Radości i uśmiechów nie było końca. Szczególnie przy zabawach taneczno-ruchowych z akompaniamentem pani Anety Wójcik-Rozumek pani od rytmiki.Każde z dzieci oficjalnie zostało super-przedszkolakiem i otrzymało prezenty z okazji Światowego Dnia Przedszkolaka. Mamy nadzieję, że za rok znów będziemy świętować.
22.09.2019
Renata Irytowska Nowak