Dzień Przedszkolaka jest właśnie dzisiaj ... undefined

Dzień Przedszkolaka jest właśnie dzisiaj ...

Dzień Przedszkolaka to bardzo radosny i wyczekiwany dzień dla wszystkich przedszkolaków. W naszym przedszkolu świętowaliśmy 20 września.Z tej okazji odwiedził nas pan iluzjonista, który swoimi sztuczkami wprowadził nas w magiczny nastrój. Następnie dzięki wolontariuszom pod opieką pani Małgorzaty Małys, buzie naszych przedszkolaków zamieniły się w kolorowe misie, kotki czy motylki. Dzieci wyglądały bajecznie!
Przyszedł czas również na małe co nieco. Dzięki sponsorom dzieci otrzymały lody,oranżadę oraz kiełbaski w porze obiadowej.
Kulminacją Dnia Przedszkolaka było odśpiewanie hymnu przedszkolaka oraz symboliczne wypuszczenie baloników do nieba.
Idąc słowami J.Korczaka: "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat", życzymy wszystkim przedszkolakom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.

Szczególne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu Dnia Przedszkolaka kierujemy do:
- Wytwórni Wód Gazowanych Ireneusz Małys z Osieka
- Zakładów Mięsnych "Marko" Walichnowy
- Hurtowni Augusto - Anna Zimoch
- Pana Witolda Rostropowicza
- rodziców naszych przedszkolaków
- Pani Małgorzaty Małys wraz z wolontariuszami (Wiktoria Potomska, Martyna Domal, Martyna Janus, Roksana Lary, Daria Kozłowska, Wiktoria Mikołajczyk, Julia Winkowska, Małgorzata Taras, Marta Taras, Julia Górka, Julia Majcherska, Paula Goleń, Agnieszka Juszczak, Zuzanna Kowalska,Zuzanna Sztucka, Natalia Chwał, Klaudia Chwał, Wiktoria Małecka)
Edyta Winkowska