Dzień Przedszkolaka oraz pierwsze spotkanie z Panią Iwonką. undefined

Dzień Przedszkolaka oraz pierwsze spotkanie z Panią Iwonką.

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym Przedszkolu zorganizowane zostały gry i zabawy dla dzieci. Symbolem tego wyjątkowego dnia stał się napis, który dzieci wykonały wczoraj. Napis: "Dzień Przedszkolaka" został przypieczętowany odciskiem dłoni każdego dziecka. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Panie w sposób humorystyczny wcieliły się w bajkowe postacie: Pani Małgosia w słonika, który nie trzymał się zdrowej diety, a Pani Irka w postać bajkowej cioci, która uczyła dobrego wychowania. Dzięki formie zabawowej i humorystycznej Przedszkolaki przypomniały sobie o swoich prawach - tak ważnych w życiu każdego człowieka - a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się. O tym wyjątkowym dni dla dzieci nie zapomniała również pani Iwonka Jankowska, która zapoczątkowała swymi odwiedzinami cykliczne czytania dla dzieci. Nie zabrakło owszem poczęstunku dla dzieci: były słodycze oraz zdrowe owoce i warzywa. Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły każdemu medal specjalnie wydrukowany na tę okazję.

20.09.2017
Arleta Gorzelana