Dzień Przedszkolaka w ,,Pszczółkach" i ,,Biedronkach" undefined

Dzień Przedszkolaka w ,,Pszczółkach" i ,,Biedronkach"

Dzieci 4 letnie (,,Biedronki") i 5 letnie (,,Pszczółki") z Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieruszowie w piątek 19.09.2014r. obchodziły aktywnie swe święto. Przez cały dzień czekała na nie spora dawka ciekawych, radosnych niespodzianek. Oprócz pobytu na interesującym programie zabawowo- literackim na placu sąsiadującego Liceum Ogólnokształcącego i udziału w sprzątaniu placu przedszkolnego w ramach akcji ,,Sprzątanie Świata – Polska 2014" w ciągu dnia ,,Biedronki" i ,,Pszczółki" w przedszkolu:
- uczestniczyły w wesołych zabawach w sali,
- przed śniadaniem przygotowywały z zaciekawieniem ciasto na muffinki (o różnych smakach), a po obiedzie chętnie ozdabiały lukrem i posypką pyszne upieczone babeczki, aby następnie delektować się ich słodkim smakiem,
- było malowanie twarzy dzieciom,
- na placu przedszkolnym wydmuchiwały barwne bańki mydlane.
Oprócz tego na maluchów czekały lizaki od dyrektora przedszkola, pana Krzysztofa Bezena i cukierki zafundowane przez rodziców naszego ,,Pszczółeczkowego" Franusia.
,,Kucharzyły", uatrakcyjniały czas dzieciom i bawiły się z przedszkolakami: pani Ula, pani Jola, pani Agnieszka, pani Grażyna, pani Justyna i pani Romka.
Dziękujemy miłym paniom kucharkom z naszego przedszkola za upieczenie babeczek!
21.09.2014
Urszula Kołodziejczyk