Dzień Matki

Dzień Rodzica w Bursztynku

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Nasze przedszkolaki także postanowiły w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też wystąpiły w uroczystych przedstawieniach z okazji Dnia Rodziców. Dzieci z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekały na swoich gości, dały znakomity popis swoich recytatorsko-wokalnych, tanecznych zdolności i umiejętności. Na twarzach rodziców widać było radość i ogromne wzruszenie.
Dzieci złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz wręczyły upominki własnoręcznie wykonane, a w tle rozbrzmiewała piosenka pt.: "Cudownych rodziców mam". Na zakończenie zaprosiliśmy wszystkich gości na wspólny, słodki poczęstunek . Był to bardzo udany, miły i wesoły dzień.
17.06.2018
Aneta Kalwajtys