Dzień Rodziny undefined
Dzień Matki

Dzień Rodziny

27 maja obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Rodziny. Dzieci miały okazję zaprezentować to, co przygotowały w ciągu ostatnich dni. Były występy (wiersze, piosenki i tańce), życzenia, prezenty, buziaki oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci zaprosiły najpierw mamy, a po nich tatusiów do wspólnej zabawy i konkursów. Po takiej dawce emocji nasi goście wraz ze swoimi pociechami zasiedli do słodkiego poczęstunku.
Mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień na długo pozostanie w naszej pamięci i będzie miłym wspomnieniem zarówno dla dzieci i rodziców. Wspólne chwile spędzone w przedszkolu razem z dziećmi były ważne nie tylko dla rodziców, ale także dla dzieci, gdyż mogły one w taki właśnie sposób wyrazić swoją miłość.
27.05.2013
Elżbieta Jasińska