DZIEŃ RODZINY undefined

DZIEŃ RODZINY

"Mamo, Tato- nastawcie uszka
słuchajcie mego dziś serduszka.
Niech Wam powie jego bicie,
że ja kocham Was nad życie!"
24 maja przedszkolaki z PS nr 3 powitały w przedszkolu najmilszych gości- swoich Rodziców.
W pięknych słowach wierszy oraz piosenek wyrazili swoją wdzięczność i miłość do swoich rodziców. Uroczystą imprezę wypełniły jeszcze tańce, życzenia i prezenty w postaci torebki i wianuszków dla mam oraz krawatów dla tatusiów.
W dalszej kolejności odbyło się wręczenie nagród w rodzinnym konkursie ekologicznym "Zbieramy surowce wtórne", poczęstunek, malowanie twarzy, loteria fantowa oraz RODZINNE ROZGRYWKI SPORTOWE pod hasłem
" W rodzinie duch sportowy nie ginie".
Sportowe zmagania poprowadził pan Jacek Zmarzły, nauczyciel WF, tata Lenki, któremu bardzo za to dziękujemy.
Pomimo, że pogoda nie dopisała i zmuszeni byliśmy wszystkie atrakcje zmieścić wewnątrz budynku przedszkola, wszyscy uczestnicy imprezy dobrze się bawili i zadowoleni powrócili do domów.

"DROGA MAMO, DROGI TATO,
NIECH WAM SŁONKO ZAWSZE ŚWIECI, W KAŻDYM DNIU RADOŚCI WIELE- TEGO ŻYCZĄ WASZE DZIECI!!!
Wieslawa Dudek