"Dzień Rodziny" undefined

"Dzień Rodziny"

22 maja wybraliśmy się wspólnie z rodzicami na piknik rodzinny, do gospodarstwa agroturystycznego "Goliat". Mimo braku słoneczka, nikomu z twarzy nie schodził uśmiech.
Dzieci był zachwycone przygotowanymi atrakcjami, najbardziej ich serca skradła kolejka zrobiona z beczek, niemniej jazda kucykiem czy quadem cieszyła się również dużym powodzeniem.
Niespodzianką dla dzieci, był klaun który zapewnił nam wiele konkursów i wspólnych zabaw.
Po wyczerpujących atrakcjach, mogliśmy się posilić sałatkami i ciastami przygotowanymi przez naszych rodziców, jak zwykle wszystko byłe przepyszne. Na koniec zaś zjedliśmy kiełbaski z grilla, a niektórzy skusili się na kiełbaskę z ogniska.
To był bardzo miły dzień , dzieci przeszczęśliwe - że mogły wspólnie z rodzicami spędzić czas- pełen zabaw i śmiechu.
Na koniec rodzice otrzymali drobne upominki wykonane przez dzieci w przedszkolu.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc i organizację tej jakże sympatycznej imprezy.
19.06.2019
Patrycja Krzewicka