Dzień Rodziny - Festyn Rodzinny 2015 undefined

Dzień Rodziny - Festyn Rodzinny 2015

Po długich przygotowaniach do Festynu Rodzinnego w końcu nadeszła chwila, gdy na naszej polanie zebrały się rodziny naszych Promyczków i zaproszeni goście.

W te piękne sobotnie popołudnie zebraliśmy się tak licznie, aby obchodzić Dzień Rodziny, który w tym roku przebiegał pod hasłem ,,Na dobre i na złe jest rodzina". Po przywitaniu wszystkich zebranych, pani dyrektor ogłosiła wyniki konkursu plastycznego pt. ,,Moja rodzinka i ja" zorganizowanego z tej okazji. Z wykonanych prac zorganizowana była wystawa. Następnie przedszkolaki przywitały swoje rodziny i przedstawiły dla nich piękny program artystyczny. Podobnie jak w zeszłym roku rodzice także przygotowali niespodziankę dla swoich pociech w postaci bajki pt. ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Podczas obu przedstawień wszystkim towarzyszyły wielkie emocje: na wielu twarzach gości można było dostrzec zarówno radość, jak i wzruszenie.

Po części artystycznej nasza cała promyczkowa rodzina wyruszyła na przedszkolną polanę przed namiotami, gdzie czekały przygotowane dla wszystkich różne atrakcje: słodki poczęstunek, grill, dmuchana zjeżdżalnia i basen z piłeczkami, wata cukrowa, popcorn, a nawet promyczkowe niespodzianki.
Nasz wyjątkowy dzień umilił także występ cyrku Bimboland oraz wieczorna disco-zabawa z zespołem ,,SunRise".

Mamy nadzieję, że ten majowy dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich rodzin, przywołując miłe wspomnienia.

WSZYSTKIM RODZICOM DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE I POMOC W ORGANIZACJI!
01.06.2015
Kasia _