DZIEŃ RODZINY W MRÓWECZKACH - 13 CZERWCA 2013 ROKU undefined

DZIEŃ RODZINY W MRÓWECZKACH - 13 CZERWCA 2013 ROKU

13 czerwca 2013 roku okazał się dla nas niezwykle szczęśliwą i uroczystą datą. Zaprosiliśmy do naszej "wystrojonej" sali rodziców, by po 2 latach naszej ciężkiej przedszkolnej pracy mogli zobaczyć, jak wiele już potrafimy! Pani przygotowała scenariusz pt. "POCIĄG DO WIEDZY" , dzięki któremu w nieco humorystyczny i wierszowany sposób mogliśmy opowiedzieć rodzicom o tym, czego nauczyliśmy się przez ostatni rok w przedszkolu.
Rodzice postarali się przybyć w komplecie, a i my byliśmy w całym 25-osobowym gronie + nasza pani.
My przygotowaliśmy dla kochanych mam i tatusiów wierszyki, piosenki, taniec i laurki oraz nasze uśmiechnięte buźki, natomiast rodzice uszykowali super poczęstunek ( ciasteczek, cukierków i soczków starczyło jeszcze na wiele dni ).
Bardzo się staraliśmy, a jeśli nawet zdarzały się nam małe pomyłki, lub trema nas paraliżowała, to i tak nasi rodzice bili nam brawa, bo wiedzieli, że staramy się najlepiej jak potrafimy.
PS. na zdjęciach widać, jak niecierpliwie oczekujemy rodziców :)
11.09.2013
Agnieszka Mądrawska