"DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU" undefined
Pierwszy Dzień Jesieni

"DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU"

Dnia 07.06.2013r. w naszym przedszkolu po raz kolejny odbył się rodzinny piknik pod hasłem "Gdy rodzinka jest wokoło, wszyscy bawią się wesoło".
"Dzień Rodziny" to uroczystość łącząca obchody Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka.
Dzień ten jest szczególnym dniem nie tylko ze względu na czekające na dzieci atrakcje, ale przede wszystkim jest dniem, który pozwala na spędzenie czasu na łonie natury w gronie najbliższych.
W tym roku poza atrakcjami rozrywkowymi dla dzieci, rodzice mogli skorzystać z poradnictwa medycznego w zakresie udzielania pierwszej pomocy, konsultacji z dietetyczką w zakresie prawidłowego odżywiania oraz porad kosmetycznych.
Wszystkie przedsięwzięcia sfinansowane zostały ze środków pozyskanych od sponsorów , którymi byli :
*Państwo Jacek i Beata Romanowscy
*Państwo Barbara i Andrzej Fronczyk
*Państwo Katarzyna i Michał Pawłowscy
Nagrody rzeczowe, napoje oraz kiełbaskę na grila ufundowali :
*Państwo Magdalena i Sławomir Skrzecz
*Państwo Barbara i Andrzej Skowrońscy
*Pani Katarzyna Kwiatkowska - Pawilon "PERFEKT"
*Pani Elżbieta Dymerska
*Pani Agata Majk
W imieniu wszystkich pracowników przedszkola, dzieci i rodziców składamy wszystkim sponsorom serdeczne podziękowania.
11.06.2013
Wiesława Wasilewska