Dzień Seniora w przedszkolu

Dzisiaj Wasze świeto Senorzy kochani
My przedszkolacy zyczenia składamy
Niech Wam sprzyja szczęście.
Niech Wam zdrowie służy
i cieszczie się życiem sto lat,albo dłuzej.

Jak każdego roku listopadową porą w murach PS nr 3 gościlismy przedstawicieli Koła Emerytów i Rencistó z Sierszy, by uczcić Ich święto. To międzypokoleniowe spotkanie zawsze nas wzrusza i daje wiele radości obu stronom, uczy wzajemnego szacunku i zrozumienia.
Zaproszonych gości podejmujemy słodkim poczęstunkiem przy kawie,a przedszkolaki prezentują przygotowuany pod okiem wychowawczyń program artystyczny. Na zakończenie składają serdeczene życzenia, wręczając gościom specjalne niespodzianki. Przewodnicząca Koła pani Wanda Ponisz, dziekując dzieciom i personelowi przedszkola za miłą atmosferę corocznych spotkań, zawsze podkresla, że jest to jedno z majmilszych wydarzeń w kalendarzu sierszańskich seniorów.
Dziękujemy i zapraszamy znów za rok.
27.11.2016
Wieslawa Dudek