Dzień Serduszka <3 undefined

Jeżeli nie wie – wytłumacz,
Jeżeli nie może – pomóż"

Janusz Korczak.

Wspaniała przygoda w grupie "Jeżyków" z Serduszkiem rozpoczęła się już od samego rana. Nasze powitania stały się bardzo ciepłe i miłe, a to za sprawą naszych dobrych serduszek i szerokich uśmiechów. A Ileż było radości, kiedy w naszej sali na dobre zagościło duże Serduszko. Królowało i towarzyszyło nam we wszystkich zabawach z miłym słowem, gestem, tańcem. Stało się przewodnim motywem w pracach plastycznych. Powstały z serc ciekawe bukiety oraz balonowe walentynki. Kilka prac przesłaliśmy na walentynkowy konkurs organizowany przez redakcję czasopisma Wychowanie w Przedszkolu.
Serduszko zainspirowało przedszkolaków nie tylko do wykonania pięknych prac, ale również do okazania sobie nawzajem życzliwości, oraz chęci dzielenia się dobrem z innymi.
Z serdecznymi pozdrowieniami z serduszka ślą "Jeżyki" z panią Agnieszką.
14.02.2014
Agnieszka Kubiczek